Mezinárodní esperantské konference OSIEK 2012

Kurs esperanta pro začátečníky a pro mírně pokročilé v rámci

Mezinárodní esperantské konference OSIEK 2012
na téma: SCIFI A ROBOTY        Svitavy (CZ), 2012-07-14/20

Kurs je veden přímou metodou a je zaměřen zejména na hovorové esperanto, proto je velmi vhodný i pro esperantisty, kteří již esperanto znají, ale nemají možnost jím často hovořit, a tak jim chybí hovorová pohotovost.

Kurs povede na mezinárodní úrovni vysoce uznávaný učitel esperanta Stano Marček, autor učebnice „Esperanto přímou metodou“, která již vyšla ve více než 20 jazycích včetně češtiny (česky v nakladatelství KAVA-PECH).

Kursy budou probíhat převážně dopoledne, paralelně s odbornými přednáškami konference, a kromě toho budou mít účastníci kursu možnost zúčastnit se všech turistických a kul­turních programů společně s jazykově zkušenými esperan­tisty. Do konce ledna se na konferenci již přihlásilo 40 esperantistů ze 13 zemí.

Pořádá:

Klub přátel esperanta ve Svitavách spolu se Vzdělávací agenturou KAVA-PECH.

Účastnický poplatek:  250 Kč (po 30.4.2012 350 Kč)

Účastnický poplatek zahrnuje výdaje spojené s orga­nizací kursu a účast na veškerém společném programu s účastníky konference. Poplatek neobsahuje ubytování, stravu, ani žádné pojištění. Účastnický poplatek je nevratný.

Možnost ubytování a stravy:

Mimosvitavští účastníci budou ubytováni v Domově mládeže (DM), kde bude kurs probíhat. Cena ubytování v třílůžkovém pokoji je 220 Kč/osobu a noc, ve dvou­lůž­kovém pokoji 260 Kč/osobu a noc. Ubytování je bez snídaně, avšak k dispozici jsou společné kuchyňky.

Pro náročnější je možnost ubytování v blízkém hotelu Garni, kde cena včetně snídaně je 490 Kč/osobu a den, při obsazení pokoje jednou osobou 790 Kč/den. Účastníci ubytovaní v hotelu Garni budou mít volný vstup na letní koupaliště i do krytého bazénu.

Strava: Je možné se přihlásit k společnému stravování v nekuřácké restauraci Sklípek (obědy a večeře) společně s účastníky konference, avšak jen do vyčerpání kapacity restaurace, proto zatím neplaťte, potřebujeme jenom znát váš zájem. Cena jednoho hlavního jídla (oběd, večeře) je 87 Kč.

Petr Chrdle, Anglická 878, 25229 Dobřichovice, nebo e-mailem na chrdle@kava-pech.cz.

kurs_esperanta_přihláška

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce / Aranĝo. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.