Letní kongres na břehu Středozemního moře

Letní kongres na břehu Středozemního moře
od 18.srpna do 25.srpna 2012
79. Esperantský kongres v Itálii se bude konat v Mazaradelvalo na Sicílii. Starosta města si přeje, aby se město stalo střediskem esperanta. Sám přišel na národní kongres, aby nás pozval a také nám pomohl zahájit kurzy ve všech školách ve městě – kde se učí esperanto 500 žáků.
Do města je dobré spojení z letiště Trapani (TPS) a z letiště v Palermu (PMO). Do 31.ledna 2012 je pro přihlášené nejnižší přihlašovací poplatek 30 Euro pro mladistvé a neitaly. 60 Euro pro Italy starší 30 let. Plná penze pro 7 dní je levná: v dvojlůžkovém pokoji 390, v jednolůžkovém pokoji 480 pro mladé do třiceti let 240 Euro pro východní země, Asii a Afriku 240 Euro. Jednáme také o noclehárně ve vlastním spacím pytli za symbolickou cenu po dobu kongresu. Přihlaste se na našich stránkách http://kongreso.esperanto.it, tam také najdete více informací – jak se dostat do Mazaradelvalo, o programu, seznam přednášek, seminářů a kurzů a výletů a koncertů.

Pokud byste chtěli uspořádat organizovaný zájezd dna kongres z vaší země, kontaktujte nás a my vystavíme vaše informace na našich stránkách:
kongreso@esperanto.it
http://kongreso.esperanto.it

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce / Aranĝo. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.